Ubezpieczenia

12:13

Nie ma chyba na świecie człowieka, który nie musiał skorzystać z oferowanych na rynku polis ubezpieczeniowych. Od najpopularniejszych obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych przez ubezpieczenie mieszkania przed zalaniem przez sąsiada czy przy różnego usługach bankowych. Bardzo często ubezpieczamy się nawet nieświadomie, wykupując wycieczkę i płacąc za nią kartą kredytową.

Powszechność produktów ubezpieczeniowych w dzisiejszym świecie jest tak duża, że warto dobrze zorientować się za co płacimy oraz w jakim stopniu jesteśmy chronieni i przed jakimi zdarzeniami.

Podstawową potrzebą jaką zaspokaja produkt ubezpieczeniowy jest wsparcie finansowe na wypadek wystąpienia zdarzenia przed jakim się ubezpieczamy. Potrzebą taką może być od najbardziej oczywistej konieczności pokrycia kosztów naprawy samochodu, z którym uczestniczyliśmy w kolizji, do najbardziej wymyślnego ubezpieczenia nogi piłkarza, który boi się, że utraci możliwość grania w piłkę.

 

Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę o kolejne firmy ubezpieczeniowe. Staramy się nawiązywać współprace z kolejnymi agentami.

W każdej chwili mogą się Państwo skontaktować z naszym doradcą ubezpieczeniowym pod adresem ubezpieczenia@doradcy.olsztyn.pl lub telefonicznie pod numerem 607-904-501. Z góry przepraszamy, jeżeli nie będziemy w stanie odebrać telefonu, jednak postaramy się oddzwonić tak szybko jak to będzie możliwe.