Leasing

19:37

Definicja leasingu to umowny stosunek cywilnoprawny, w ramach którego jedna ze stron umowy przekazuje drugiej stronie prawo do korzystania z określonej rzeczy na określony w umowie leasingu okres, z zamian za ustalone ratalne opłaty tzw. raty leasingowe. Regulacje dotyczące leasingu zawarte są w Kodeksie Cywilnym.

Dla klienta jednak najważniejsze jest, dlaczego warto skorzystać z leasingu oraz jaka firma leasingowa zaproponuje w danym przypadku najlepsze warunki. Podobnie jak w przypadku kredytów, jako Klienci mamy niewielki wpływ na treść umowy leasingu, mamy natomiast, dzięki bardzo ostrej konkurencji między firmami oferującymi tą usługę, możliwość wyboru tego, kto rezygnując z części swojego zysku, zaproponuje najlepsze warunki.

Co możemy zaproponować? Współpracujemy na co dzień z 8 firmami leasingowymi. Kontaktując się z nami, oszczędzają Państwo przynajmniej kilkanaście godzin pracy. Przeanalizujemy sytuację oraz skontaktujemy się z firmami aby przygotowały indywidualną ofertę. Po zebraniu tych ofert przedstawimy je i szczegółowo omówimy. Pokażemy na co zwrócić uwagę. Po wyborze oferty uczestniczymy dalej w procedurach do momentu zamknięcia transakcji. W każdej chwili służymy pomocą oraz swoim doświadczeniem.

Z naszym doradcą leasingowym można skontaktować się pod adresem leasing@doradcy.olsztyn.pl oraz telefonicznie pod numerem 607-904-501. Z góry przepraszamy, jeżeli nie będziemy mogli odebrać telefonu, jednak z pewnością oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe.