Kilka argumentów dlaczego warto korzystać z usług doradcy?

18:10

Poszukujesz kredytu hipotecznego?

Znamy na wylot ofertę wszystkich banków. Zestawimy twoje oczekiwania z propozycjami jakie mają dla Ciebie banki i dopasujemy najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj, że nie zawsze twój bank zaproponuje najlepsze rozwiązanie jak też nie zawsze najtańsze rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie. Jedno spotkanie z naszym doradcą da więcej odpowiedzi niż kilkanaście godzin spędzony na jeżdżeniu po bankach.

Pamiętaj, że nasza rola nie kończy się na znalezieniu najlepszego rozwiązania. Aktywnie uczestniczymy w procesie kredytowym i przejmujemy na siebie większość spraw w trakcie procesowania wniosku. Pośredniczymy w kontakcie dewelopera z bankiem, kompletujemy i dostarczamy dokumenty do banku.

Twoje obowiązki ograniczymy do absolutnego minimum. Nie możemy za Ciebie podpisać umowy kredytowej oraz aktu notarialnego.

 

Spłacasz kredyt hipoteczny?

Koszt kredytu hipotecznego, a tym samym wysokość jego raty zależy od wysokości oprocentowania. To z kolei składa się z WIBORu oraz marży banku. W zależności od tego kiedy to było, jego marża może być pomiędzy 0,8% a nawet 2,5%. Zależy to również od banku. Skontaktuj się z naszym doradcą, zapoznamy się z Twoją umową kredytową i sprawdzimy, czy możemy zaproponować Ci tańsze rozwiązanie. W niektórych przypadkach rata może być niższa o 200-300 zł miesięcznie a okres kredytowania pozostaje bez zmian.

Jeżeli twoja rata kredytu jest dla Ciebie znacznym obciążeniem, skontaktuj się z nami, może będziemy mogli zaproponować wydłużenie okresu kredytowania oraz obniżenie comiesięcznego zobowiązania.

Zdarzało się nam przez ostatnie lata obniżać ratę kredytu o 400 zł miesięcznie, pozostawiając ten sam okres kredytowania jaki był. Parametrem, który o tym decyduje jest marża. Jeżeli nie wiesz jak to sprawdzić, zeskanuj swoją umowę kredytową i wyślij na adres przemyslaw.wisniewski@doradcy.olsztyn.pl w ciągu 1 dnia odpowiemy Ci na pytanie ile możesz skorzystać na refinansowaniu kredytu hipotecznego.

Poszukujesz ubezpieczenia samochodu lub mieszkania. Posiadamy oferty większości firm ubezpieczeniowych. Skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci oferty, wyjaśnimy różnice, dzięki temu dokonasz dobrego wyboru.

Jesteśmy do dyspozycji codziennie w godzinach od 9 do 17.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w innych godzinach, umów się telefonicznie na spotkanie.